V dalším záběru pak Tony prolétá nad New Yorkem ve své nové zbroji, Mark 85, která je mohutnější a má více zlatých částí na ramenou a stehnech, daleko více připomíná originální kostým z komiksu. V Infinity War měl Tony teprve Mark 50, což značí opravdu slušný časový posun. Anebo si vyrobil další armádu, podobně jako v Iron Manovi 3?
Odkud tato scéna může být? Kolem to vypadá daleko lépe, než v postapokalyptických záběrech na New York z dřívějška. Dost možná tak je tato scéna z bitvy o New York (to je ta v prvních Avengers), o které víme, že se k ní určitým způsobem vrátíme.
Dále nám Hawkeye (Jeremy Renner) ukazuje svoje nové tetování, které (jak vidíte na druhém obrázku z doby mezi koncem Civil War a koncem Infinity War) ještě nedávno neměl. Na jeho celé levé paži lze vidět lebku oblečenou do samurajského brnění, což neznačí nic jiného, než převzetí identity Ronina - osamělého mstitele. Co ho k této proměně vedlo, je téměř jasné: Pravděpodobně ztráta jeho milované rodiny. Kdyby se rozpadla na prach před jeho očima právě během lukostřelecké scény, nikoho by to asi nepřekvapilo.
Zajímavé je slyšet v tomto záběru Tonyho říkat „We’re the Avengers“. Tato replika totiž pochazí z úplně jiné scény z jiného filmu, a to z Avengers: Age of Ultron. Čím dalším je právě tahle scéna pozoruhodná? Právě v ní poprvé zaznělo slovo „Endgame“, to slovo, o kterém se nám režiséři snažili vehementně namluvit, že nebude podtitulem nového filmu.