Broadsword: Tom Cruise zamíří opět do druhé světové války

Broadsword: Tom Cruise zamíří opět do druhé světové války | Fandíme filmu
Paramount
Akční hvězda znovu spojí síly s režisérem posledních Mission: Impossible.

Už v květnu se vrátí do kin Tom Cruise jako neohrožený tajný agent Ethan Hunt v Mission: Impossible – Posledním zúčtování. Stejně jako u předchozích tří dílů, i zde seděl za kamerou režisér Christopher McQuarrie. Zatímco pro Hunta by se mělo jednat o jeho poslední misi, Cruise a McQuarrie budou pokračovat ve vzájemné spolupráci i v budoucnu. Chystat by měli válečný snímek Broadsword. Scénář s režisérem napíše Erik Jendresen (Mission: Impossible Odplata – První část).

Film se bude odehrávat v době, kdy se chýlí ke konci druhá světová. Příběh bude sledovat strastiplnou cestu bitvou zoceleného námořníka, který ztroskotá u pobřeží Francie a stává se jediným přeživším tajné operace. Za ní stojí skutečná britská zpravodajská služba Special Operations Executive založená v roce 1940, jež se specializovala na sabotáže, podporu odbojových skupin nebo průzkum. Hrdina se ocitne za nepřátelskou linií, kde se mu nakonec podaří spřátelit s mladou dívkou. Aby dokončil svůj úkol, společně cestují zrádným terénem, na záda jim ale dýchají neúnavní pronásledovatelé.

Pro Cruise nebude vkročení na bitevní pole novinkou. V roce 2008 ve filmu Valkýra ztvárnil roli německého plukovníka Clause von Stauffenberga, jenž stál za neúspěšným atentátem na Adolfa Hitlera.

Titulní foto je ilustrační: Tom Cruise ve filmu Top Gun: Maverick

Zdroj: Collider

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2025 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest