Jack the Giant Killer se o rok odkládá

Premiéra fantasy eposu Bryana Singera, režiséra X-Menů, byla odložena o devět měsíců a další film je v ohrožení fatálním.

David Dobkin a Bryan Singer si u Warnerů tak trochu hrají na honěnou. Před nějakým časem měl Singer točit pro Warnery remake Excaliburu, ale pak se studio rozhodlo dát přednost Dobkinovu projektu Arthur & Lancelot. Jenže teď se bratři Warnerovi rozhodli, že 130 milionů za film s dvěma televizními herci v titulních rolích (Kit Harington a Joel Kinnaman) je dost, chtějí celý projekt přepracovat a odkládají ho na neurčito. 22. března 2013 se tak uvolnil Warnerům v kinech termín, který se rozhodli obsadit filmem právě od Bryana Singera!

Bryan Singer má pověst talentovaného filmaře, ale jeho Jack the Giant Killer zatím většinu diváků nechává naprosto chladnou. V hlavní roli zatím nepřesvědčil nepříliš výrazný Nicholas Hoult (Beast v X-Men: První třída) a trailer také nepřinesl zrovna trikovou hostinu či epické měřítko, které by dokázalo diváky strhnout. Díky odsunutí premiéry se „Jakub Obrobijec“ vyhne zdrcujícímu vlivu Temného rytíře, Promethea a Spider-Mana (všechny filmy mělo dělit jen pár týdnů), Warner bude mít dostatek času překalibrovat propagační kampaň a diváky na film dostatečně připravit a Bryan Singer dodělá triky a bude moct sestříhat podstatně údernější trailery, které by se navíc v závěru roku mohly promítat před žánrově příbuzným Hobitem. Přejme mu, ať to pomůže, nějaký hit už by potřeboval.

Zdroj: The Hollywood Reporter

Komentáře 1

Anonym | 2012-01-21 09:00:57
Ten Nicholas Hoult mi tam těžce nesedí,mnohem radši bych tam viděl třeba mého oblíbence Antona Yelchina.

Související články

Na co tento týden do kina? Pusťe si Filmovou Rychlovku!

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Prodej inzerce zajišťuje agentura AdActive, e-mail info@adactive.cz, telefon + 420 723 000 561

© 2011-2016 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest