Fandíme Filmu

Zůstat přihlášen | Registrovat | Zapomněli jste heslo?

svobik

Jack the Giant Killer: Novinka Bryana Singera v prvním traileru

16.12.2011 07:00 | Rubriky: Trailery | napsal: svobik

Jack the Giant Killer: Novinka Bryana Singera v prvním traileru

Uvnitř navíc i premiérový plakát.

S trailery na nadcházející letní pecky se nám teď roztrhl pytel, můžeme vás nicméně ubezpečit, že dneškem rozhodně nekončíme, v nejbližších dnech bychom totiž měli spatřit ukázky k Temný rytíř povstal (ta už se sice na internetu pohybuje, nicméně ve vyloženě odporné kvalitě, tudíž ji zatím přecházíme), Hněvu Titánů a také k houfně očekávanému Hobitovi. Ovšem nepředbíhejme, dnešním pánem na holení je Bryan Singer, respektive jeho novinka Jack the Giant Killer. Potemnělá fantasy, vyprávějící o mladíkovi bojujícím s armádou obrů a snažícím se vysvobodit princeznu ze zajetí zlého krále, představuje pro Singera pole, na které se dosud nevydal. To by ani tolik nevadilo, pokud by Jack the Giant Killer alespoň z teaseru působil přesvědčivě.

Opak je bohužel pravdou, klíčovým kámenem úrazu je přitom postava samotného Jacka. Nicholas Hoult se totiž v hlavní roli tváří všelijak (nejčastěji přitom užívá překvapeného výrazu s vykulenýma očima) a bohužel úplně to poslední, co byste mu měli věřit, je postava nebojácného hrdiny. Je to obrovská škoda vzhledem k jinak velmi zvučnému castingu (Ewan McGregor, Stanley Tucci, Bill Nighy), který by mohl do kina přitáhnout jistě více diváků. Díky dnešnímu traileru se mu to ale povede jen těžko (upozaděni jsou téměř všichni), neboť vedle herecké topornosti v hlavní roli je nám servírována ne úplně přesvědčivá fantasy ochutnávka, jíž navíc zatím značně pokulhávají triky (několik záběrů vypadá vyloženě televizně). Teaser tak přináší spíše zklamání, především vzhledem k Singerovu renomé a jeho dosavadní tvorbě je to docela nepříjemné překvapení. Snad nám příští ukázka vytře zrak, po té dnešní totiž převládají rozpaky. V galerii najdete i první plakát.

Jack The Giant Killer - Teaser Trailer

Galerie
Zlevněné produkty v sekci Domácí kina
Facebook FandímeFilmu Twitter FandímeFilmu Google+ FandímeFilmu RSS FandímeFilmu
Přispějte na FandímeFilmu.cz

Váš nick na FandímeFilmu:

Platba převodem        Proč přispět
Fandíme Filmu na facebooku
Top Filmy

Copyright © 2011, FandimeFilmu.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno. Stránka je optimalizována pro nejnovější verze všech hlavních prohlížečů. Kontakt.

Firmy Východní Čechy, Firmy Vysočina, Firmy Střední Čechy, Firmy Jihomoravský kraj

TOPlist