Fandíme Filmu

Zůstat přihlášen | Registrovat | Zapomněli jste heslo?

Anarvin

Prometheus: Ridley Scott o režisérském sestřihu

05.06.2012 00:01 | Rubriky: Novinky , Prometheus | napsal: Anarvin

Prometheus: Ridley Scott o režisérském sestřihu

Ridley Scott je pověstný svými režisérskými sestřihy. Prometheus by ho potřeboval jak sůl. Dočkáme se?

Jak jste se mohli dočíst v naší recenzi, Prometheus nedopadl ani zdaleka tak dobře, jak jsme po vydařené kampani doufali. Buď je nepěkně řídký přímo scénář, nebo se alespoň přespříliš stříhalo. Druhá varianta by ještě nebyla až tak katastrofální, protože Ridley Scott je v posledních letech skoro až pověstný tím, že jeho filmy dávají smysl teprve v rozšířené verzi na DVD (Robin Hood a především Království nebeské). Bohužel, Promethea DVDčko nejspíš nespasí. V rozhovoru pro Slashgear Scott uvedl, že je se sestřihem více méně spokojený a vynechané scény dá na DVD pouze jako bonus. V interview pro BBC pak dodal, že většina vystříhaného materiálu je stejně jenom intenzivní násilí, kterého se zbavil, aby film nedostal ještě přísnější rating.

Dodáváme, že navzdory nepříliš pozitivním kritikám jsou fanoušci na Promethea natolik natěšení, že už stihnul utržit 35 milionů dolarů. A to ho premiéra v drtivé většině teritorií teprve čeká. V Česku to bude už ve čtvrtek.

Copyright © 2011, FandimeFilmu.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno. Stránka je optimalizována pro nejnovější verze všech hlavních prohlížečů. Kontakt.

TOPlist