Fandíme Filmu

Zůstat přihlášen | Registrovat | Zapomněli jste heslo?

Anarvin

Temný rytíř povstal: Je hotovo

24.05.2012 22:55 | Rubriky: Trailery , Novinky , The Dark Knight Rises | napsal: Anarvin

Temný rytíř povstal: Je hotovo

Batman je oficiálně hotový, nebo skoro hotový. K tomu 2 nové TV Spoty, plné doposud neviděných záběrů a nové fotky. 2x AKTUALIZOVÁNO o 5 fotek a 4 bannery.

AKTUALIZACE 2: Dnes je Batmanův den. K již vydaným materiálů přídáváme čtyři nádherné bannery, které přinesl server Collider. Zároveň jsme se dozvěděli, že v dohledné době padne embargo, které zámořským novinářům bránilo hovořit o tom, co se dozvěděli při svých návštěvách natáčení, takže kromě nálože z Empire se můžete těšit i na hromadu další podrobností.

AKTUALIZACE: Přidáváme 5 nových fotek z magazínu Empire, který za týden přinese o filmu třiadvaceti stránkový speciál, takže se snad můžeme těšit na slušnou porci nových informací.

Paul Franklin, který v The Dark Knight Rises dohlíží na triky, na svém twitteru oznámil, že všechny efekty jsou hotové. A jakmile jsou hotové digitální triky, tak můžete vzít jed na to, že je film prakticky dokončený, protože počítačové animace se obvykle honí ještě na poslední chvíli. Sestřih už bude mít Nolan nejspíš hotový, takže teď už se maximálně budou ladit nějaké drobnůstky, dodělávat barevné korekce nebo mix zvuku.

Pak pro vás máme dva zbrusu nové TV Spoty, plné doposud neviděných záběrů. První klade důraz na fakt, že Batman nějaký čas nesloužil a musí se horko těžko vracet do hry, druhý představuje Kočičí ženu. Vypadá to, že s ní bude legrace. V galerii na vás čeká sada úplně nových oficiálních fotografií, artwork Catwoman a zajímavý plakátek nových hraček. Tři postavy zleva poznáváme hladce. Ale kdo stojí vpravo od Batmana? Dostane netopýří muž ve filmu nový kostým? A kdo je muž úplně vpravo? Mladý Bruce v Lize stínů? Mladý Ra's al Ghul? Nebo snad postava Josepha Gordona-Levitta?

 

Temný rytíř povstal: 2 TV Spoty

 

Zdroje:Empire, Batman News, io9

Copyright © 2011, FandimeFilmu.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno. Stránka je optimalizována pro nejnovější verze všech hlavních prohlížečů. Kontakt.

TOPlist